کاهدان هک شد !!

 

 فکر کن وسط به هم ریختگی سیستمت ، و بعد از چند روز تنفس در هوای بدون نت ، فرصت  سرک کشیدن در دنیای مجازی را ، آن هم با سرعت مافوق صوت ، ٣٣.۶ کیلوبایت! پیدا کنی ، بعد هر چه پسورد جی میلت را وارد کنی، بگوید اشتباه است! -حالا دقیقآ همین عبارت که نه ، اما چیزی در همین حول و حوش!- امیدواری را چاشنی این عصبانیت می کنم- یاد داستان سیستان می افتم و تفاوت انسان و حیوان از قول رضا امیرخانی!- با این امیدواری ، به توصیه ی یکی از دوستان سراغ سیستمی دیگر بروی و باز تو را ، کدخدای آن جی میل را، به اندرونی راه ندهد ! کم کم مجبور می شوی این حقیقت تلخ را قبول کنی که هک شده ای ؛ به همین راحتی !... و حتی شاید-شاید؟!- راحت تر از هک!

 

حالا فقط یک فقره" چرا " جون ، در ذهنت آهویی دارم خشگله که نه ! اما یک سوال کاملآ منطقی را هزار باربخواند که " جی میل تو و مخلفات متروکه ی! آن برای چه کسی می توانسته مهم باشد؟! در واقع برای کدام آدم بیکار؟!"

به هر روی غرض آنکه، جی میل سابق، گرچه کماکان نام بنده را یدک می کشد، ولی دیگر برای من نیست و بزرگوارانی که در لیستشان آن را داشتند ، لطف کرده جی میل جدید بنده را وارد کنند، متآسفانه آدرس تعدادی از دوستان را ندارم :

 

Kaaf.alef@gmail.com

 

 

صد بار گفتیم  صدا و سیما و مطبوعات این همه از رژیم غاصب صهیونیست نگویند و ننویسند ،  خوب بچه است دیگر ، یاد می گیرد و در فضای مجازی اسراییلی بازی! در می آورد و دودش به چشم من می رود و زحمتش می افتد گردن دوستان.

 

دزد ناشی گرچه انگار با چراغ آمده تا کالا گزیده تر برد ، اما به کاهدان زده است! درست بر عکس اسراییل!

 

 

یا علی مدد

 

/ 61 نظر / 167 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رضا

32 روز گذشت!

رضا

33 روز گذشت!!

رضا

34 روز گذشت!!!

\هاجر

اول از همه سلام به خواهر بزرگوارم کبری آسوپار عزیز ... چند روزی نتونستم بیام برای عرض ادب ... حلالم کن خواهر . و اما به " شکیبا " هم عرض سلام دارم ...کامنت پر از محبتت را خواندم شکیبا ی مهربان . نوشته بودی که برایم متاسفی . من هم برای خودم بی نهایت متاسفم .لطفا بیش از این من رو سرزنش نکنید . می دانم آدمی گمراه بودم و اصلاح طلب ولیکن الان مدتی است نور بر من تابیده و از گمراهی در آمده ام و پشت سر مرادم " کبری آسوپار " هر چند کوچک ولیکن سعی می کنم یک اصول گرا باشم ... پس بیش از این این بنده حقیر رو سرزنش نکنید .

\هاجر

و " شکیبا " اما شاید برایت این سوال مطرح شده باشد که چگونه به یکباره انوار اصول گرایی بر من تابیدن گرفت . در شبی ظلمانی که آسمان خیلی تاریک بود و صدای رعد و برق می آمد و پنجره ها هی به هم می خوردند و پرده ها هی تکان می خوردند ، من در حال دیدن کابوس ترسناکی بودم ( من آدم گمراهی بودم ) . نیمه های شب در میان کابوسم یک دفعه نور همه جا رو فرا گرفت . و بانویی سفید پوش از راهی دور آمد و همین طور از خودش نور ساطع می کرد . آمد و مرا از اعماق سیاهی بیرون کشید . و یک لیوان آب خنک به من داد . من از او پرسیدم شما کیستید ؟ گفت : یک اصول گرا و اسمم کبری آسوپار است .و این گونه بود که من به راه راست هدایت شدم . و من تا آخر عمر مدیون ایشان خواهم بود .

\هاجر

خواهر هی ذوق می کردم این خبر رو زودتراز همه خودم بهت بدم ! خبر داری ؟ توی روزنامه کیهان برادر بزرگوارم شریعتمداری از طرح ترور خاتمی سخن گفتند . گفته بودند که سرنوشت خاتمی مثل بی نظیر بوتو خواهد بود . کفته که حالا حالا باهاش کار داریم ... آخه یکی نیست به این خاتمی بگه آخه واسه چی کاندید شدی . اولا ما که عمرا نمی ذاریم تو رای بیاری ... وزارت کشور الان با ماست . فکر می کنی برای چی محصولی رو کردیم وزیر . دوما ... تازشم رای هم بیاری ما نمی گذاریم کاری بکنی . چند سال پیش دلم برای مردمی که با هزار امید به تو رای دادن خیلی می سوخت ...بیچاره ها فکر می کردن میتونن طعم آزادی رو بچشن . زهی خیال باطل ... خواهر هی همین طوری برات خبرای خوب خوب میارم ...

غزال

نمیخوای بنویسی؟

سبو

سلام برای این هاجر خانم صمیمانه آرزوی شفای عاجل دارم!!! خوب است که باعث خنده و نشاط بندگان خدا می شوند!!!

زهرا

کجاست این آقا رضا؟! شد 35 روز[خمیازه] چه بامزه است این هاجر[دروغگو] بسی مشعوفمان کرد[نیشخند] تو رو خدا چیزی بهش نگین بازم برامون بنویسه، بخندیم[زبان][خنده] اما اون یادداشت رو حسین شریعتمداری ننوشته ها، سعدالله زارعی نوشته[زبان] طرح ترور هم نبود افشای طرح ترور بود!

شکیبا

واي هاجر تو معرکه اي! تاحال نديده بودم کسي اينقدر قشنگ خودش رو به ديونه بازي بزنه!!! ببخشيد شما احيانا تياتر کار نمي کنيد شايدم هم رو حوضي...به هرحال تشويق رو لازم داري....الان حضار تشويق کنند ايشون رو...به هر حال که بقول زهرا مشعوف ميشيم از خوندن خزعبلات شما...اصلا يه پيشنهاد؛ چرا وقتت رو تلف اين کبرا مي کني بشين کتاب بنويس، مثلا خزعبلات يک آدم نيمچه مجنون، فروشش عالي ميشه تازه مي توني بري سراغ برو بچ اعتماد ملي يه ستون ازشون بستوني...اينارو جدي بگير...حيفي تو...اينهمه استعداد رو حروم نکن اينجا

Whoops, looks like something went wrong.