یک وجب دل
دلانه نویسی های سیاسی و ادبی کبری آسوپار
نویسنده: کبری آسوپار - دوشنبه ٢۳ دی ۱۳۸٧

 

 فکر کن وسط به هم ریختگی سیستمت ، و بعد از چند روز تنفس در هوای بدون نت ، فرصت  سرک کشیدن در دنیای مجازی را ، آن هم با سرعت مافوق صوت ، ٣٣.۶ کیلوبایت! پیدا کنی ، بعد هر چه پسورد جی میلت را وارد کنی، بگوید اشتباه است! -حالا دقیقآ همین عبارت که نه ، اما چیزی در همین حول و حوش!- امیدواری را چاشنی این عصبانیت می کنم- یاد داستان سیستان می افتم و تفاوت انسان و حیوان از قول رضا امیرخانی!- با این امیدواری ، به توصیه ی یکی از دوستان سراغ سیستمی دیگر بروی و باز تو را ، کدخدای آن جی میل را، به اندرونی راه ندهد ! کم کم مجبور می شوی این حقیقت تلخ را قبول کنی که هک شده ای ؛ به همین راحتی !... و حتی شاید-شاید؟!- راحت تر از هک!

 

حالا فقط یک فقره" چرا " جون ، در ذهنت آهویی دارم خشگله که نه ! اما یک سوال کاملآ منطقی را هزار باربخواند که " جی میل تو و مخلفات متروکه ی! آن برای چه کسی می توانسته مهم باشد؟! در واقع برای کدام آدم بیکار؟!"

به هر روی غرض آنکه، جی میل سابق، گرچه کماکان نام بنده را یدک می کشد، ولی دیگر برای من نیست و بزرگوارانی که در لیستشان آن را داشتند ، لطف کرده جی میل جدید بنده را وارد کنند، متآسفانه آدرس تعدادی از دوستان را ندارم :

 

Kaaf.alef@gmail.com

 

 

صد بار گفتیم  صدا و سیما و مطبوعات این همه از رژیم غاصب صهیونیست نگویند و ننویسند ،  خوب بچه است دیگر ، یاد می گیرد و در فضای مجازی اسراییلی بازی! در می آورد و دودش به چشم من می رود و زحمتش می افتد گردن دوستان.

 

دزد ناشی گرچه انگار با چراغ آمده تا کالا گزیده تر برد ، اما به کاهدان زده است! درست بر عکس اسراییل!

 

 

یا علی مدد

 

کبری آسوپار
" آدمی که مشهور نیست، وجود ندارد. یعنی وجود دارد اما فقط برای خودش، نه دیگران و کسی که فقط برای خودش وجود داشته باشد، تنهاست و من از تنهایی می ترسم" ازکتاب" روی ماه خداوند را ببوس" نوشته ی مصطفی مستور
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :